Căsuțe tip camping Scorpion
Neptun
sejur: 17.08.2015 - 21.08.2015 - nota: 4.17
Da este aproape de centrul statiunii, pentru ca e foarte mica, daca o iei la pas dintr-un capat in altul nu faci mai mult de 10 min. Plaja este mai departe.
Incalzirea apei se face exclusiv cu panouri solare, daca nimeriti intr-o perioada cu nori sau ploaie adio apa calda, cand le-am zis ca nu e apa calda au zis ca nu-i intereseaza, nu au cum sa ma ajute.
- in baie miroase ingrozitor de la canalizare, chiar si cu geamurile deschise permanent.
- parcare cu plata si departe de casute.
- lipsa unei bucatarii cu dotari minime (aragaz, chiuveta), au doar un gratar infect si 2 frigidere murdare in tot campingul + un automat de cafea stricat.
- plaja este destul de departe.
- lipsa wifi.
Incalzirea apei se face exclusiv cu panouri solare, daca nimeriti intr-o perioada cu nori sau ploaie adio apa calda, cand le-am zis ca nu e apa calda au zis ca nu-i intereseaza, nu au cum sa ma ajute.
- in baie miroase ingrozitor de la canalizare, chiar si cu geamurile deschise permanent.
- parcare cu plata si departe de casute.
- lipsa unei bucatarii cu dotari minime (aragaz, chiuveta), au doar un gratar infect si 2 frigidere murdare in tot campingul + un automat de cafea stricat.
- plaja este destul de departe.
- lipsa wifi.
sejur: 23.08.2015 - 28.08.2015 - nota: 9.5
Camerele sunt spatioase, paturile mari. Lipsa televizorului din camera poate fi un plus ori un minus, in functie de fiecare dintre noi - pentru noi a fost un plus, intrucat in acest sejur am reusit sa ne deconectam de la grijile cotidiene si sa ne relaxam.
Lipseste un sifonier in care sa poata fi puse hainele.
Lipseste un sifonier in care sa poata fi puse hainele.
sejur: 16.08.2014 - 20.08.2014 - nota: 8.67
Spatiu prietenos, aproape de centrul statiunii, bucataria foarte utila;
sejur: 28.07.2014 - 30.07.2014 - nota: 8.17
Pe langa acele casute sunt amenajate si camere decente.Mobila noua, baie in camera , prospat zugravite. Pentru un mini concediu este OK.