Căsuțe tip camping Scorpion
Neptun
sejur: 15.06.2018 - 17.06.2018 - nota: 8.17
O locatie foarte frumoasa si bine ingrijita. Sper sa mai am ocazia sa ajung acolo.
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult! Va mai asteptam!
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult! Va mai asteptam!
sejur: 02.09.2017 - 04.09.2017 - nota: 10
Curățenie, amabilitate, raport bun performanță preț.
Zgomot prea mare de la terasele învecinate.
Informații mai detaliate privind accesul avand in vedere pozitionarea.
Zgomot prea mare de la terasele învecinate.
Informații mai detaliate privind accesul avand in vedere pozitionarea.
sejur: 02.08.2017 - 05.08.2017 - nota: 9
Atuul cel mai mare este linistea
Răspunsul proprietății:
Mutumim mult.La anul va asteptam cu mult drag.
Răspunsul proprietății:
Mutumim mult.La anul va asteptam cu mult drag.
sejur: 03.08.2017 - 05.08.2017 - nota: 10
Este minunata locatia, poti sta seara la o vorba in gradina si este destul de aproape de plaja
Galagia de la teatrul de vara, insa nu este insuportabila
Răspunsul proprietății:
Multumim mult. Va asteptam si la anul.
Galagia de la teatrul de vara, insa nu este insuportabila
Răspunsul proprietății:
Multumim mult. Va asteptam si la anul.
sejur: 17.07.2017 - 22.07.2017 - nota: 8.17
Amenajarea interioara este bine gandita,felicitari arhitectului ,de asemenea spatiu pentru relaxare este excelent ar mai trebui un foisor.
In primul rand proprietarul sa fie mai amabil cu clienti nu tot timpul ursuz(asa s-a manifestat cat am fost eu in sejur),ar mai trebui ingrijit putin mai bine campingul adica -vopsit cabanutele pe dinafara .Domnul proprietar daca copii mici au rupt fructele din pomi nu trebuie sa va suparati ca sunt copii,ar trebui sa stiti ca daca doriti sa aveti fructe faceti o livada unde sa nu intre nimeni .
In primul rand proprietarul sa fie mai amabil cu clienti nu tot timpul ursuz(asa s-a manifestat cat am fost eu in sejur),ar mai trebui ingrijit putin mai bine campingul adica -vopsit cabanutele pe dinafara .Domnul proprietar daca copii mici au rupt fructele din pomi nu trebuie sa va suparati ca sunt copii,ar trebui sa stiti ca daca doriti sa aveti fructe faceti o livada unde sa nu intre nimeni .
sejur: 31.07.2017 - 06.08.2017 - nota: 9.17
Foarte multa verdeata,practic o camera de hotel cu terasa. Pret bun, staff primitor si saritor (am avut o problema cu yala la usa si a fost rezolvata imediat desi era seara).
Nu exista a/c in camere (nu este totusi foarte cald deoarece este foarte multa verdeata). Proprietarul are o atitudine usor aroganta ca si cum iti face o favoare ca te primeste
Răspunsul proprietății:
Multumim mult atat pentru aprecieri cat si pentru critici. O sa mai lucram putin la aroganta sefului,desi e cam tarziu la varsta dansului. Va asteptam cu drag anul viitor. Oana Dediu (fiica proprietarului)
Nu exista a/c in camere (nu este totusi foarte cald deoarece este foarte multa verdeata). Proprietarul are o atitudine usor aroganta ca si cum iti face o favoare ca te primeste
Răspunsul proprietății:
Multumim mult atat pentru aprecieri cat si pentru critici. O sa mai lucram putin la aroganta sefului,desi e cam tarziu la varsta dansului. Va asteptam cu drag anul viitor. Oana Dediu (fiica proprietarului)
sejur: 07.08.2017 - 14.08.2017 - nota: 10
Campingul este superb, cu multă verdeață, căsuțele sunt spațioase, iar personalul este cât se poate de amabil și simpatic. Ne vom întoarce și în anii următori. Mulțumim =)
sejur: 17.08.2016 - 21.08.2016 - nota: 10
Locul de joaca pt copii. Gratarul ,foisorul de relaxare
sejur: 14.08.2016 - 19.08.2016 - nota: 7.67
Campingul este curat, este umbrit datorita boltei de vita de vie si a copacilor. Casutele sunt spatioase desi nu par la prima vedere. In interior sunt 2 paturi, o noptiera si o masuta cu 2 scaunele din plastic. Au in fata fiecare cate o masuta din lemn cu cate 2 scaune. Apa calda permanent incalzita electric si solar. Printre dotari: loc de joaca pentru copii, 2 vitrine frigorifice spatioase in care se poate depozita mancarea, o mini bucatarie cu un cuptor cu microunde si o plita electrica, un spatiu pentru gratar, o terasa cu televizor, un foisor. In fata campingului este un spatiu in care se poate parca masina .. Contra cost
Casutele nu au prize. Acestea se gasesc doar in foisor, bucatarie si terasa. Toaleta/dusurile sunt pozitionate in capatul celalalt al campingului si este destul de mers ... Depinde de casuta in care esti cazat. Eu am fost cazat la casuta nr 9. Parcarea masinilor ar putea fi gratuita pentru cei care inchiriaza casute.
Distanta pana la plaja aproximativ ..10 minute de mers normal
Casutele nu au prize. Acestea se gasesc doar in foisor, bucatarie si terasa. Toaleta/dusurile sunt pozitionate in capatul celalalt al campingului si este destul de mers ... Depinde de casuta in care esti cazat. Eu am fost cazat la casuta nr 9. Parcarea masinilor ar putea fi gratuita pentru cei care inchiriaza casute.
Distanta pana la plaja aproximativ ..10 minute de mers normal
sejur: 14.08.2016 - 16.08.2016 - nota: 8.83
Camera dubla matrimoniala intr-o cabanuta cocheta la umbra boltei de vita de vie. Minunat
sejur: 05.08.2016 - 12.08.2016 - nota: 8.67
Spatiu mare,foarte frumos amenajat,o oaza de verdeaza,flori,vie,pomisori,cu spatiu de joaca ideal pt copii.noi am fost cazati intr o casuta noua,cu baie proprie,casuta mare,curata,apa calda la discretie,cu terasa proprie care da direct in gradina.personalul f prietenos si agreabil,poti sa le ceri orice,nu te refuza.frigider in casuta,televizor nu
Cred ca ar trebui totusi ,chiar si contra cost,o curatenie macar o data la 3 zile.si cred ca e necesara o instalatie de ventilatie a aerului,din cauza ca geamurile doar se rabateaza,noaptea nu este aer in camera.si as mai propune in locul mobilei de la intrare ar fi mult mai practic ceva cu dulap,dulapioare,sertare ,oglinda,pt ca lipsa unui sifonier chiar e o problema. Singurul lucru care ne a deranjat cu adevarat a fost faptul ca au sosit unele grupuri fff galagioase,care au dat muzica la maxim[sa mergi la mare cu scule audio dupa tine,asta depaseste bunul simt!)si au tinut o asa pana dupa miezul noptii.ne am plans unui angajat ,iar acesta ne a spus ca campingul nu are regulament interior.si asta e o problema de revizuit,pt ca unii merg in grupuri galagioase iar altii cu copii mici....
Cred ca ar trebui totusi ,chiar si contra cost,o curatenie macar o data la 3 zile.si cred ca e necesara o instalatie de ventilatie a aerului,din cauza ca geamurile doar se rabateaza,noaptea nu este aer in camera.si as mai propune in locul mobilei de la intrare ar fi mult mai practic ceva cu dulap,dulapioare,sertare ,oglinda,pt ca lipsa unui sifonier chiar e o problema. Singurul lucru care ne a deranjat cu adevarat a fost faptul ca au sosit unele grupuri fff galagioase,care au dat muzica la maxim[sa mergi la mare cu scule audio dupa tine,asta depaseste bunul simt!)si au tinut o asa pana dupa miezul noptii.ne am plans unui angajat ,iar acesta ne a spus ca campingul nu are regulament interior.si asta e o problema de revizuit,pt ca unii merg in grupuri galagioase iar altii cu copii mici....
sejur: 01.08.2016 - 05.08.2016 - nota: 9.33
Curatenie, amabilitate, camera frumoasa, spatioasa, terasa este foarte bine gandita, curte amenajata cu loc de joaca pt copii, terase, gratar, o mini bucatarie...frumos!
Lipsa aerului conditionat s-a simtit in dupa amiezele calduroase, dar ne-am descurcat...
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult. Va așteptam si la anul cu cel mic
Lipsa aerului conditionat s-a simtit in dupa amiezele calduroase, dar ne-am descurcat...
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult. Va așteptam si la anul cu cel mic
sejur: 05.08.2016 - 08.08.2016 - nota: 10
Atmosfera si parcu de joaca pentru copi
Terasa de masa
Si amenajare in pădure
E superb
La camerele twuing mergea si un aer conditionat.unele persoane au probleme cu căldură
Terasa de masa
Si amenajare in pădure
E superb
La camerele twuing mergea si un aer conditionat.unele persoane au probleme cu căldură
sejur: 09.07.2016 - 15.07.2016 - nota: 10
Mi-a placut ca totul a fost exact ca in fotografii! Este mult mai ok decat hoteluri de 3*. Pentru cei ce au copii este mult mai bine deoarece au spatiu de joaca pentru copii, este ferit de strada, copiii pot sta si singuri.
Nu am gasit minusuri! Nu sunt o persoana pretentioasa, incerc sa gasesc doar lucrurile bune intr-un anumit loc si sa ignor detaliile minore negative.
Nu am gasit minusuri! Nu sunt o persoana pretentioasa, incerc sa gasesc doar lucrurile bune intr-un anumit loc si sa ignor detaliile minore negative.
sejur: 18.07.2016 - 24.07.2016 - nota: 9.33
sejur: 09.07.2016 - 14.07.2016 - nota: 6
Curtea cu locul de joaca foarte frumos, locatia ok (10 min pe jos pana la plaja)
Minusuri/Nemultumiri :
Curatenia in camera lasa de dorit, apa calda seara nu prea mai era (au incalzire solara, un bazin de 500 litri pt 3 casute, care nu este tocmai suficient), iar patul suplimentar este jalnic(am solicitat inlocuirea acestuia).
Sugestii de îmbunatățire/ lucruri pe care nu le pot considera nemultumiri, dar m-au deranjat oarecum:
Ca prima impresie cand am ajuns, ne-a speriat cladirea in care se afla receptia, in spatele ei sunt casutele; in camera nu exista scaune; cearceaful de pe pat prea mic; becurile chioare; spatii de depozitare/dulapul micut pt 2 persoane si 2 copii; ar mai trebui niste cuiere la baie pt prosop si haine cand intrii la dus.
Minusuri/Nemultumiri :
Curatenia in camera lasa de dorit, apa calda seara nu prea mai era (au incalzire solara, un bazin de 500 litri pt 3 casute, care nu este tocmai suficient), iar patul suplimentar este jalnic(am solicitat inlocuirea acestuia).
Sugestii de îmbunatățire/ lucruri pe care nu le pot considera nemultumiri, dar m-au deranjat oarecum:
Ca prima impresie cand am ajuns, ne-a speriat cladirea in care se afla receptia, in spatele ei sunt casutele; in camera nu exista scaune; cearceaful de pe pat prea mic; becurile chioare; spatii de depozitare/dulapul micut pt 2 persoane si 2 copii; ar mai trebui niste cuiere la baie pt prosop si haine cand intrii la dus.
sejur: 07.07.2016 - 14.07.2016 - nota: 10
Este al 2-lea an de cand vin aici si voi mai veni cu mare placere.
Ar fi perfect dc ar oferi si mâncare ...un regim de demipensiune.
Ar fi perfect dc ar oferi si mâncare ...un regim de demipensiune.
sejur: 23.07.2016 - 27.07.2016 - nota: 9.5
Cazare excelenta ( camera matrimoniala )
Fara minusuri.
Fara minusuri.
sejur: 20.06.2016 - 24.06.2016 - nota: 9.33
Aer curat,liniște
De lucrat un pic la curățenia în cabanele de lemn.
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult. La anul o sa fie mai bine. Va așteptam cu drag
De lucrat un pic la curățenia în cabanele de lemn.
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult. La anul o sa fie mai bine. Va așteptam cu drag
sejur: 08.08.2016 - 14.08.2016 - nota: 8.83
Linistea, curatenia, confortul, libertatea, ospitalitatea
Un dus ar mai trebui ca sunt doar 2, si un capac la WC ca nu este si nici anul trecut nu a fost si poate sa faca un foisor si mai in spate cu curent electric de la ultima casuta e distanta cam mare de foisor , sa incarcam telefonul
Un dus ar mai trebui ca sunt doar 2, si un capac la WC ca nu este si nici anul trecut nu a fost si poate sa faca un foisor si mai in spate cu curent electric de la ultima casuta e distanta cam mare de foisor , sa incarcam telefonul
sejur: 28.08.2015 - 30.08.2015 - nota: 4
Campingul dispune de o zona frumoasa de verdeata care tine de racoare.
Am semnalat ca nu functioneaza apa calda si problema nu a fost remediata. De asemenea, personalul are o atitudine agresiva si superioara fata de clienti. Am fost sunata duminica la ora 11:30 sa fiu certata ca trebuia sa ma prezint la receptie de la 8 si jumatate sa achit partea a doua din cazare si sa eliberez mai repede camera.
Am semnalat ca nu functioneaza apa calda si problema nu a fost remediata. De asemenea, personalul are o atitudine agresiva si superioara fata de clienti. Am fost sunata duminica la ora 11:30 sa fiu certata ca trebuia sa ma prezint la receptie de la 8 si jumatate sa achit partea a doua din cazare si sa eliberez mai repede camera.
Turist necazat, a notat doar comunicarea cu personalul unității în 19.08.2015. - nota: 1
Cazarea nu s_a concretizat pt.ca nu au raspuns la niciun nr.de telefon afisat. Dezamagitor!!!
Br>
Nota TURIST INFO: Hotelierul are tool-ul necesar pentru a răspunde solicitărilor de cazare, prin intermediul unui formular din ADMIN-ul paginii sale. În cazul în care nu se răspunde solicitării de cazare, responsabilitatea aparține exlusiv hotelierului în cauză. Vă mulțumim.
Br>
Nota TURIST INFO: Hotelierul are tool-ul necesar pentru a răspunde solicitărilor de cazare, prin intermediul unui formular din ADMIN-ul paginii sale. În cazul în care nu se răspunde solicitării de cazare, responsabilitatea aparține exlusiv hotelierului în cauză. Vă mulțumim.
sejur: 21.08.2015 - 28.08.2015 - nota: 8.5
Multa liniste,ambient placut,personal politicos,locatie relativ aproape de plaja, deci a fost un sejur relaxant.
Lipsa acoperire wifi, poate la anul.
Lipsa acoperire wifi, poate la anul.
sejur: 01.08.2015 - 05.08.2015 - nota: 8.67
Liniste,racoare,
Lipsa tv si priza 220v in casute, vitrinele frigo cam insuficiente, lipsa internet
Răspunsul proprietății:
Buna ziua. Mulțumim pentru recenzie dar trebuie sa facem anumite precizări. Casuta dumneavoastra cu tariful de 75 RON/ noapte nu poate fi dotata cu televizor si priza deoarece este din lemn si ar fi in contradictie cu normele impuse de pompieri. Va asteptam la anul in căsuțele noi construite care beneficiază de prize de 220, tariful acestui sezon fiind de 125 RON/ noapte.
Lipsa tv si priza 220v in casute, vitrinele frigo cam insuficiente, lipsa internet
Răspunsul proprietății:
Buna ziua. Mulțumim pentru recenzie dar trebuie sa facem anumite precizări. Casuta dumneavoastra cu tariful de 75 RON/ noapte nu poate fi dotata cu televizor si priza deoarece este din lemn si ar fi in contradictie cu normele impuse de pompieri. Va asteptam la anul in căsuțele noi construite care beneficiază de prize de 220, tariful acestui sezon fiind de 125 RON/ noapte.
sejur: 18.08.2015 - 23.08.2015 - nota: 7.83
Liniste, foisoare amenajate frumos
Amplasarea este ok, relativ aproape fata de punctele de atractie
Lipsa aragaz, congelator (am avut lada frigorifica, dar n-am avut unde sa o incarcam)
Ar fi necesara o varianta de rezerva pentru sistemul de incalzire solar al apei. Nu am avut apa calda datorita conditiilor meteorologice (un minus mare)
In camera nu am avut un dulap pentru haine, camera fiind destul de mare.
Un televizor era bine primit!
Amplasarea este ok, relativ aproape fata de punctele de atractie
Lipsa aragaz, congelator (am avut lada frigorifica, dar n-am avut unde sa o incarcam)
Ar fi necesara o varianta de rezerva pentru sistemul de incalzire solar al apei. Nu am avut apa calda datorita conditiilor meteorologice (un minus mare)
In camera nu am avut un dulap pentru haine, camera fiind destul de mare.
Un televizor era bine primit!
sejur: 08.08.2015 - 15.08.2015 - nota: 10
Foarte multa verdeata, campingul e foarte frumos amenajat
curatenie in camere
personal amabil
Nu exista prize in casute
nu este aragaz
wifi-ul e slab
curatenie in camere
personal amabil
Nu exista prize in casute
nu este aragaz
wifi-ul e slab
sejur: 22.07.2015 - 25.07.2015 - nota: 8.83
Liniste, curatenie
sejur: 08.08.2015 - 12.08.2015 - nota: 9.67
Personalul unitatii foarte amabil iti sta la dispozitie in realizarea unui confort cat mai bun , servicii de calitate si o curatenie foarte buna .
Confortul camerei este unul foarte bun : camera spatioasa cu o baie foarte spatioasa , aer conditionat .locatia este pozitionata in centrul tuturor celor necesare pentru un concediu placut .
Curtea interioara este atent intretinuta de un spatiu verde pentru o relaxare placuta .
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult pentru recenzia dumneavoastra. Va asteptam si la anul!
Confortul camerei este unul foarte bun : camera spatioasa cu o baie foarte spatioasa , aer conditionat .locatia este pozitionata in centrul tuturor celor necesare pentru un concediu placut .
Curtea interioara este atent intretinuta de un spatiu verde pentru o relaxare placuta .
Răspunsul proprietății:
Mulțumim mult pentru recenzia dumneavoastra. Va asteptam si la anul!
sejur: 03.08.2015 - 06.08.2015 - nota: 8.33
Frumos, curat, liniște
Răspunsul proprietății:
Mulțumim. Va mai asteptam pe la noi!
Răspunsul proprietății:
Mulțumim. Va mai asteptam pe la noi!




