×
destinatii
Destinații
inedite
Inedite
wow Wow
24
lux Lux
84
tradiționale Tradiționale
141
priveliște Priveliște
176
retrase Retrase
32
în munți În munți
19
pe malul apei Pe malul apei
212
în pădure În pădure
244
domeniu Domeniu
27
peisagistică Peisagistică
109
agro Agro
23
la țară La țară
46
fermă Fermă
11
herghelie Herghelie
14
livadă Livadă
35
cramă Cramă
7
boutique Boutique
216
castel Castel
6
conac Conac
9
log home Log home
122
tiny Tiny
53
a-frame A-frame
142
hobbit Hobbit
1
glamping Glamping
13
camping Camping
6
plutitor Plutitor
7
SPA SPA
64
piscină Piscină
344
gastro Gastro
408
Proprietăți favorite
Ultimele vizitate
Aprilie - Mai 2027
joi
vin.
sâm.
dum.
lun.
mar.
mie.
29
30
1
2
3
4
5


vezi calendarul complet





Decembrie 2026
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
21
22
23
24
25
26
27


vezi calendarul complet





Decembrie 2026 - Ianuarie 2027
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
28
29
30
31
1
2
3


vezi calendarul complet





0 oferte Paste
0 oferte Craciun
0 oferte Revelion
Total oaspeti:
Camera 1
Camera 2
Camera 3
Camera 4

La căsuțe

Slănic Prahova
10.0 / 5 recenzii
Adaugă recenzie Toate recenziile

Alex din Giurgiu (grup)
09.07.2025 - nota: 10
Am închiriat această locație împreună cu mai mulți prieteni. Ne-am dorit un loc aproape de inima Slănicului, astfel încât să putem explora împrejurările. Nu am închiriat locul pentru petreceri și nebunii, nu era cazul pentru așa ceva. Căsuțele sunt curate și oferă tot ce ai nevoie. Proprietarii sunt foarte drăguți și ne-au ajutat de fiecare dată cu ce aveam nevoie, inclusiv sfaturi cu ce putem explora în zona. Pentru noi a fost o locație ideală și am putut să ne bucurăm de cele 4 zile petrecute în Slănic.
Ionela din Cluj (familie cu copii mici)
06.07.2025 - nota: 10
Am petrecut un sejur absolut minunat la această cazare din Slănic Prahova și pot spune cu toată convingerea că este una dintre cele mai frumoase locații în care am stat în România.

Adrian din Bacau (cuplu tânăr)
11.07.2024 - nota: 10
Totul a fost foarte bine, locația liniștită, facilități la tot ceea ce ai nevoie, zonă superbă.
Ca să nu mai zic de faptul ca gazdele sunt primitoare, îți oferă recomandări despre locații de vizitat și locuri în care poți mânca.
Acces la grătar, ceea ce este foarte important dacă mergeți alături de prieteni așa cum am fost și noi.
Loredana din Bucuresti (cuplu matur)
09.07.2024 - nota: 10
Totul a fost excelent, locatie frumoasa, curata, liniste. Ne vom intoarce cu drag de fiecare data. Gazda primitoare si deschisa, recomand cu drag.
Daca sunteti in cautarea unui sejur linistit, in natura si cu acces la tot ce aveti nevoie, veniti la casute. Eu impreuna cu sotul ne-am simtit excelent, venim deja de cativa ani, in fiecare vara.

Laura din Bucuresti (cuplu tânăr)
01.01.2021 - nota: 10
Zona deosebita, curatenie, liniste, gazdele primitoare si acces la bucatarie si locuri de joaca pentru cei mici si cei mari: dart, cos de basket, masa de ping-pong, iar gazdele ne-au oferit chiar si rachete de tenis. Pretul este extraordinar pentru conditiile oferite, chiar nu ne-a venit sa credem ca la un pret atat de mic vom descoperi conditii de nota 10.
de la 150 RON / noapte
3

Cameră matrimonială

12 m2, baie proprie
Maxim 2 adulți și 1 copil

Căsuța cu pat matrimonial, cu terasă individuală în față cu set mobilier grădină.

Vedere: spre grădină/curte

Facilități: balcon, canale TV prin cablu, coș de gunoi, dulap sau garderobă, frigider, lenjerie de pat, pardoseală cu gresie, pernă hipoalergică, priză lângă pat, TV.

In baie: hărtie igienică, produse de curățenie, prosoape, uscător de păr.

Distribuie pagina